Opis nieruchomości
Lokal położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym ulica Dzielna (blisko Placu Bankowego) 10 minut pieszo do stacji metra Ratusz Arsenał, autobusy, tramwaje w bliskim sąsiedztwie. Budynek położony na przeciwko Ogrodu Krasińskich.
Możliwość wynajęcia na gabinet ginekologiczny lub inny, na kilka dni w tygodniu lub na zasadach wyłączności. Istnieje możliwość opróżnienia lokalu ze sprzętów aby nowy najemca mógł dostosować lokal do swojej działalności np gabinet terapeutyczny, fryzjer, kosmetyczka itp.
Szczegóły do uzgodnienia. Najemca opłaca też czynsz administracyjny włącznie z opłatami za media.
Więcej informacji pod numerem telefonu 694-930-108 lub papiez@papieznieruchomosci.pl
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.